Пн.-Пт. 8:30 - 17:30
(0552) 70 14 30

BAS i 1С:Підприємство значно спрощує ведення обліку, виконує рутинні розрахунки замість співробітників, виключаючи можливість помилки. При грамотній настройці, 1С:Підприємство або BAS – повноцінний інструмент управління, який дозволяє об’єктивно оцінювати і оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. І завдання Hotkey – розкрити максимум можливостей програми для вашого бізнесу.

 

 

Що ви отримуєте

 

Наявність системи 1С:Підприємство або BAS – стандарт для будь-якого підприємства. Щоб її налаштування і інтеграція пройшли без збоїв і складнощів в роботі, ми пропонуємо:

 • Установка ліцензійної системи протягом 2 годин після оплати;
 • Впровадження в узгоджені терміни;
 • Індивідуальне налаштування під всі бізнес-процеси;
 • 3 місяці безкоштовної підтримки, яка включає:
  1. оновлення конфігурації;
  2. лінія консультацій;
  3. методична підтримка на порталі;
  4. FREDO Звіт.

При інтеграції системи ми, як правило, налаштовуємо її, а не допрацьовуємо на програмному рівні. Це дозволяє без проблем оновлювати конфігурацію до нових версій. Якщо ж доопрацювання необхідні, то наша мета – зробити їх вплив мінімальним.

Ми встановлюємо і налаштовуємо систему, а також навчаємо ваших співробітників роботі з нею. Ви ж платите тільки за програмний продукт і індивідуальні доопрацювання, якщо вони необхідні.

 

 

Адаптуємо 1С:Підприємство i BAS під будь-який бізнес

 

Ми досконало освоїли роботу з програмними продуктами 1С:Підприємство i BAS – від бухгалтерського обліку до системи управління фірмою. Перед установкою ми проводимо обстеження і складаємо регламент впровадження системи в роботу підприємства. Наші послуги включають первинну і індивідуальну настройку. Після покупки системи первинну настройку ви отримуєте безкоштовно. Вона включає:

 • настройку облікової політики;
 • параметрів обліку;
 • прав доступу;
 • списку користувачів.

При необхідності ми проводимо індивідуальну настройку:

 • програмні доопрацювання системи під особливості бізнесу;
 • підключаємо торговельне обладнання (сканер штрих-кодів, фіскальні реєстратори та ін.);
 • налаштовуємо обмін даними між двома програмними продуктами 1С:Підприємство (Бухгалтерія для України і Зарплата для України).

Якщо ви купуєте сервер 1С:Підприємство або BAS, ми безкоштовно встановлюємо і налаштовуємо систему управління базою даних для роботи з ним.

 

 

4 причини обрати Hotkey

 

 • Ми офіційні партнери САБ (спільноти автоматізіторов бізнесу) і надаємо тільки ліцензійне ПЗ. А значить, у вас не виникне проблем з оновленням або роботою програми.
 • Середня тривалість співпраці з клієнтами – 5.5 років. Ви в будь-який момент зможете отримати консультацію або допомогу наших фахівців.
 • У нас працюють професіонали. Мінімальний досвід наших співробітників – 2.5 року.
 • Ми на ринку з 2001 року, автоматизували бізнес більше 1500 клієнтів з 315-и різних напрямків. За цей час не стикалися з завданнями, в яких були некомпетентні.

 

 

Залишилися питання?

 

У мене невелике підприємство, чи потрібна мені система?

Перед установкою ми проводимо безкоштовне обстеження і визначаємо, які процеси зможе оптимізувати 1С:Підприємство або BAS. Якщо використання системи здасться вам недоцільним, ви завжди можете відмовитися.

 

Навіщо купувати дороге ліцензійне ПЗ?

Бухгалтерський і будь-який інший вид внутрішнього обліку вимагає максимального захисту інформації. Якщо використовувати зламану систему, то конфіденційність ваших даних під великою загрозою. Також 1С:Підприємство захищена законодавством як інтелектуальна власність.

 

1С:Підприємство, BAS – не єдина система для автоматизації обліку, чому не використовувати аналог?

1С:Підприємство, BAS користується найбільшим попитом тому, що постійно поліпшується. За час існування 1С:Підприємство, BAS програму неодноразово оновлювали, щоб підлаштувати під виконання різних типів завдань. Аналоги системи почали з’являтися не так давно, вони вимагають істотних доробок, а кваліфікованих фахівців щодо встановлення параметрів практично немає.

 

Мої співробітники і так справляються, навіщо ускладнювати їм роботу?

Програма 1С:Підприємство, BAS створено для того, щоб економити час і людські ресурси. Використовуючи її, ви позбудетеся від безлічі рутинних робочих процедур. При належній підготовці освоїти роботу програмою досить легко, і ми допоможемо з цим.

 

 

Замовляйте налаштування 1С:Підприємство або BAS і модернізуйте власний бізнес разом з Hotkey.

Підписуйся на корисну розсилку
І дізнавайся про нові акції і спецпропозиції першим!