Пн.-Пт. 8:30 - 17:30
(095) 287 61 10

Проблема рейдерства в Україні дуже актуальна. Наприклад, в 2018 році в судах розглядалося понад 60 000 справ, пов’язаних з незаконним захопленням майна.

Адвокатське об’єднання «Херсонська колегія адвокатів» спільно з компанією Hotkey (Арт-Софт) провели навчальний семінар для юристів, метою якого було допомогти адвокатам і юрисконсультам краще розібратися в цьому питанні, а головне – знайти можливість уникнути рейдерського захоплення майна клієнтів. Глава Адвокатського об’єднання «Наша справа» Олексій Подрез розповів про юридичних методах захисту в суді.

Всі ми знаємо, що судові тяжби – справа складна й дорога. Тому дуже важлива швидкість реакції на будь-які незаконні дії з вашим бізнесом або майном. Про сервісах, які дозволять швидко виявити проблему і запобігти рейдерство, розповіла CEO компанії Hotkey Тетяна Недбай.

 

 

На сьогоднішній день спеціальні сервіси Ліга: Закон – одні з найбільш продуманих і вигідних для будь-якого підприємства. Вони розроблені, щоб зберегти бізнес, нерухомість, земельні ділянки у власності та оренді:

  • Для збереження нерухомого майна створений сервіс моніторингу SMS-Маяк. Він дозволить відразу дізнатися про незаконну зміну статусу нерухомості і навіть попередить заздалегідь – ще на етапі подачі заяви реєстратору. Цей сервіс допоможе зберегти і земельні ділянки (увага!) Навіть ті, які ви орендуєте.
  • Система моніторингу бізнес-партнерів Contr-Agent допоможе перевірити ділових партнерів і проаналізувати їх фінансовий стан; дасть можливість підготуватися до планових перевірок; попередить про несанкціоновану зміну власника, керівництва, а також ключової інформації про підприємство; покаже взаємозв’язку між організаціями з загальними власниками або керівниками і багато іншого.
  • Система аналізу судових рішень Verdictum дозволяє вибудувати максимально ефективний захист з урахуванням позицій Верховного Суду, аналізу дій судді і опонентів.

 

 

Як показує практика, більшість юридичних проблем простіше запобігти, ніж потім вирішувати в суді. Якщо ви ще не підключені до Ліга: Закон, Hotkey допоможе зробити це вже сьогодні!

Підписуйся на корисну розсилку
І дізнавайся про нові акції і спецпропозиції першим!