Пн.-Пт. 8:30 - 17:30
(0552) 70 14 30

 

Хочу розібратися з ситуацією, яка може трапитися тільки в грудні.

У 2019 році співробітникам відпускні розраховувалися легким натисканням пари кнопок. Програма працювала нормально. Як раптом в грудні, коли колеги вирішили всім колективом оформити відпустки на новорічні свята, програма, як справжня жінка, збунтувалась і вирішила «піти у відмову». І категорично не бажає розраховувати відпустки на січень місяць.

Вся справа в тому, що програма не знає, як ви будете працювати в майбутньому році. Тому що, зрозуміло, абсолютно випадково ви забули заповнити графіки роботи і виробничий календар.

Тепер докладніше:

Заповнити цей самий календар в конфігурації 1С:Підприємство «Зарплата і управління персоналом для України» можна на робочому столі або в меню «Підприємство»:

https://hotkey.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-2.png

У конфігурації 1С:Підприємство «Управління торговим підприємством для України», інтерфейс «Розрахунок зарплати організації»:

https://hotkey.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-1.png

У конфігурації 1С:Підприємство «Управління виробничим підприємством для України», інтерфейс «Розрахунок зарплати працівників організації»

https://hotkey.ua/wp-content/uploads/2019/12/3-1.png

Форма заповнення виробничого календаря в зазначених модифікаціях програми виглядає аналогічно, тому приклад наводжу з «Зарплата і управління персоналом для України». Вибираємо відповідну команду в меню або на робочому столі, встановлюємо наступний рік, натискаємо кнопку «Заповнити за замовчуванням»:

https://hotkey.ua/wp-content/uploads/2019/12/4-1.png

Після цього потрібно всі вихідні дні, на які потрапило будь-яке свято, на протязі всього року перенести на наступний понеділок. Для цього натискаємо правою кнопкою мишки на день свята, вибираємо дію «Перенести вихідний день», вказуємо день, на який його потрібно перенести:

https://hotkey.ua/wp-content/uploads/2019/12/5-1.png

Тут все. Записати, закрити.

Потім потрібно зайти в довідник «Графіки роботи», відкрити кожен графік, встановити рік і виконати його заповнення:

https://hotkey.ua/wp-content/uploads/2019/12/6-1.png

Коли всі графіки будуть заповнені, програма змінить гнів на милість і розрахує всім бажаючим відпускні.

Тепер точно – Щасливого Нового Року!

Якщо інформація була корисною, ставте лайк у верхній частині сторінки.

Отримайте консультацію по роботі з програмами автоматизації бізнесу, задавши нам питання в чаті або зателефонувавши за контактними телефонами.

Олена Албіхіна,

Сертифікований консультант-методист HOTKEY,

Експерт з автоматизації бізнес-процесів.

 

Підписуйся на корисну розсилку
І дізнавайся про нові акції і спецпропозиції першим!